Wieczory panieńskie

Wieczory Panieńskie to z pewnością jedne z najbardziej zapamiętanych chwili w życiu. W szczególności dla Panny Młodej. Wieczór panieński jest to przyjęcie urządzane specjalnie dla panny lub przez nią samą przed ślubem. Dla każdej kobiety jest to wyjątkowy dzień, noc a nawet wyjazd. Wieczór panieński spędzany jest głównie w towarzystwie osób płci żeńskiej. Głównym założeniem tego dnia, to ostatnia okazja do zażycia przyjemności niedostępnych po ślubie. Czyli czas na zabawę, ale również przyjemności. W końcu jest to ostatni moment na szaleństwo przyszłej Panny Młodej i pożegnanie jej wolnego stanu.

Nasza oferta – wieczory panieńskie

Specjalna oferta – Taneczne Wieczory panieńskie z SHO

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają tańczyć! Zawsze chciałaś spróbować swoich sił, ale jakoś nigdy nie było okazji? Wieczór Panieński to idealna okazja aby wejść w tajniki tańca. A MY Ci w tym pomożemy!

Wieczory Panieńskie w SHO lub z SHO to świetna alternatywa żeby spędzić ten czas w wyjątkowy, inny sposób. Dla osób które tańczą, ale jak i również dla tych którzy nie tańczą! Idealna okazja, aby Panna Młoda mogła zabłysnąć podczas swojego wyjątkowego dnia. Ale również aby się trochę poruszać, zaczerpnąć energii.

Jak wyglądają wieczory panieńskie w SHO

Czas trwania zajęć

Same zajęcia trwają 30-90minut. To Ty wybierasz, jaki przedział czasowy interesuje Cię najbardziej.  Podczas animacji uczymy się krótkiej, niezbyt skomplikowanej choreografii,. Tak aby każdy, niezależnie od umiejętności był w stanie szybko się nauczyć. Aby móc później wykorzystać podczas wspólnej imprezy, wesela czy w formie pamiątki.

Ubiór

Jeśli chodzi o ubiór, jest on według własnych preferencji. Można przyjść do Nas w stroju wieczorowym np. gotowym na imprezę ale również na sportowo. To Wy macie czuć się dobrze i swobodnie!

Atmosfera

Podczas naszych zajęć panuje super atmosfera, dbamy aby każda osoba czuła się komfortowo. Tańce towarzyskie to nie nasza bajka. U nas nauczysz się ruchów prosto ze znanych wszystkim teledysków, które można wykorzystać chociażby podczas imprezy w klubie. Dużym plusem jest, że to Wy możecie dopasować swoją ulubioną piosenkę. Wybieracie utwór a my przygotowujemy choreografię specjalnie pod dany kawałek. W tej kwestii jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!

Najbardziej popularnymi są:

Style tańca

Jeśli chodzi o styl. Wybierasz to co lubisz, czego chcesz się nauczyć czy podszkolić swoje umiejętności! Najbardziej popularnymi zajęciami są Sexy Dance, Twerk i High Heels, ale również Samba czy Taniec Brzucha. Wybór należy do Was.

Sexy dance

Seksowne, pociągające, apetyczne, kusicielskie, zalotne i zmysłowe ruchy w jednym. Wszystko po to, aby w pełni wyrazić naszą zmysłowość. Jest to mieszanka bardzo wielu stylów tanecznych, polega na dobraniu odpowiednich ruchów aby w jak największym stopniu wyrazić kobiecość i sensualność.

Twerk

Styl tańca przeznaczony głównie dla kobiet. Polega na rytmicznych ruchach pośladkami w różnych pozycjach i układach. Dzięki temu powstaje efekt „potrząsania pupą”.  Jest to niezwykle widowiskowy taniec, który wzbudza bardzo dużo emocji. Najczęściej wykorzystywaną muzyką podczas animacji jest hip-hop oraz różne odmiany muzyki klubowej, dlatego umiejętność tego tańca bardzo dobrze sprawdza się podczas imprez. Jest to świetna okazja, aby porządnie rozgrzać swoje ciało, a później wspólnie szaleć w klubie z dziewczynami.

High heels

Nauczysz się zmysłowych ruchów i niezwykle kobiecych choreografii charakterystycznych dla sexy dance, a wszystko to w butach na obcasach. Technika stylu jest bardzo odważna i drapieżna. Dlatego każda kobieta z pewnością poczuje się wyjątkowa i pewniejsza siebie. Bardzo ważnym elementem jest mimika i ekspresja, która pozwala wyrażać emocje poprzez taniec.

Samba brazylijska

Jest to bardzo żywy i energiczny styl. Charakteryzuje się rytmicznym ruchem ciała, przede wszystkim bioder i stóp. Na zajęciach nauczymy się kroku podstawowego oraz pięknego, kobiecego poruszania się w tańcu rodem z parad w Rio. Wybór idealny jeśli chcecie poczuć magię karnawału, porządnie się zmęczyć, wyszaleć i nabrać energii przed dalszą imprezą.

Taniec brzucha

Podczas tańca w głównym stopniu używamy mięśni brzucha, które wykorzystywane są jako wykończenie ruchów klatki piersiowej i bioder. Tworząc efekt delikatności, dlatego taniec sam w sobie nie jest ostry. Podczas wieczoru panieńskiego można wybrać styl klasyczny arabski lub stylizację typu Shakira. Dodatkowo można u nas wypożyczyć skrzydła Issis, które dodają niesamowity efekt.

W SHO Wieczory Panieńskie organizujemy na trzy sposoby:

Zajęcia taneczne

Najprostszy i najbardziej popularny typ. Dziewczyny przychodzą do nas, do SHO na indywidualne zajęcia koniecznie ze wcześniejszą rezerwacją i potwierdzeniem terminu. Przed zajęciami wykonywany jest mini pokaz, czyli coś na zachętę, na zaciekawienie aby wiedziały co na nie czeka podczas zajęć.

Pokaz i zajęcia w SHO

Dodatkowa możliwość, zorganizowanie poczęstunku dla Pań zgodnie z oczekiwaniami, ale również można we własnym zakresie według preferencji. Salę przygotowujemy indywidualnie na życzenie klienta. Można zrobić to na dwa sposoby, przed jak i po zajęciach. Wybór należy do Was!

Zajęcia z instruktorem we wskazanym miejscu

Wybrany instruktor przyjeżdża we wskazane miejsce np. prywatny dom, sala, hotel czy klub. W tym przypadku ustalany jest czas przewidywanej animacji tanecznej.