Michał Vasquez Plewniak Breakdance

Kim jest Michał Vasquez Plewniak, nasz mistrz Breakdance i Floor Core?

 

Michał Vasquez Plewniak to jeden z instruktorów zajmujących się nauką stylu Breakdance oraz specjalnymi, autorskimi zajęciami Floor Core. Na zajęciach zawsze skupia się na technice oraz dobrym samopoczuciu. Dba o komfort oraz odpowiednią pomoc dla każdego kursanta, więc na pewno nie pozwoli Wam zrobić sobie krzywdy. 😉
Służy pomocą, uśmiechem i dobrą radą każdego dnia!


Życie zawodowe Vasqueza

Ogólnopolskie Turnieje Taneczne nie są dla niego wyzwaniem, gdyż wielokrotnie w nich zwyciężał. Wieloletnie doświadczenie oraz sukcesy pomogły mu w końcu samemu awansować na sędziego oraz szkoleniowca. W 2005 roku uzyskał dyplom zawodowego instruktora pracy z ciałem. Poza tym, Michał interesuje również samoświadomościątechnikami relaksacyjnymi oraz medytacją. Dlatego nie zdziwcie się, jeżeli zobaczycie na sali zapalone kadzidełko. 😉


Mini bio o Michał Vasquez Plewniak 

Michał Plewniak, pseudonim Vasquez, ukończył Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego oraz Wyższą Szkołę Ekonomii i Prawa w Kielcach. Jak sam o sobie mówi – jest świadomym, zakochanym w życiu facetem i twórcą własnej rzeczywistości. Breakdance i Floor Core to jego ruchowe specjalności!

Zainteresowania oraz doświadczenia i ciągła praca nad sobą samym oraz swoim rozwojem pomogły mu w uzyskaniu nowej roli – wykładowcy i inicjatora na rzecz poszerzania świadomościpracy z własnymi emocjami oraz przezwyciężania ograniczeń. Wszystkie swoje doświadczenia wykorzystuje na prowadzonych przez siebie lekcjach Breakdance oraz Floor Core.

Co porabia nasz Vasquez poza SHO?

Michał uwielbia dzielić się swoją pasją oraz inspirować nie tylko na sali, ale również w świecie wirtualnym. Stworzył własnego blogapodcast i kanał na YouTube – „Each One Teach One – Kreatywnie, pozytywnie, zdrowo”. Ponadto stworzył również własnego ebooka  – „Kreatywnie, Pozytywnie, Zdrowo”.

Link do bloga możecie znaleźć poniżej:

http://www.eachoneteachone.pl

Audycje prowadzone przez Vasqueza dotyczą przede wszystkim rozwoju świadomości życiowej i osobistej, o który dba zarówno sam prowadzący, jak i zaproszeni przez niego goście.

Sam Michał jest propagatorem zdrowego stylu życia. Nieustannie promuje i inspiruje do picia przepysznych (a przede wszystkim zdrowych!) zielonych koktajlów oraz roślinnych (zdrowych!) potraw.

Gdzie możecie spotkać Vasqueza w SHO?

Michał prowadzi zajęcia  Breakdance oraz Floor Core, na których zawsze inspirujepomaga i poprawia nastrój oraz oczyszcza energię i wspomaga wypocić stres!

Przykładowy przekrój zajęć możecie sprawdzić tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=4aJa4eiEFeA

 

 

Dokładny rozkład Vasquezowych zajęć możecie znaleźć tutaj. 🙂