Jesteśmy tymczasowo zamknięci !!!

W związku z pandemią koronowirusa oraz decyzją rządu o zamknięciu placówek oświatowych nasza szkoła jest nieczynna do 15.03 NIEDZIELA. Zajęcia oraz warsztaty są odwołane! Jesteśmy tymczasowo zamknięci !

W poniedziałek koło godz. 12.00 podamy wam więcej informacji na temat dalszego działania oraz info co z karnetami.

Jesteśmy tymczasowo zamknięci , więc skoro trzeba siedzieć w domu?.

zachęcamy do słuchania muzyki oraz samodzielnej powtórki przy naszych filmikach z zajęć. Wasze choreografię będziemy publikować na bieżąco na Facebook?u. Wysyłajcie do nas a my opublikujemy Wasze wyczyny!

Jeżeli znacie kogoś kto również chciałby nauczyć tańczyć lub przypomnieć sobie kroki to koniecznie powiedzcie im o nas ! Każde słowo się liczy, a my tęsknimy już za bardzo za Wami!

 

Z uwagi panującą epidemię oraz problemy z tym związane, nie jesteśmy wstanie na bieżąco aktualizować naszej strony. Dlatego jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej, wbijajcie na nasz:

Facebook – tutaj

Instagram – tutaj

Grafik – tutaj

W grafiku zamieszczamy dla Was wszystkie zajęcia, które się odbędą lub które będą odbywać się cyklicznie podczas epidemii. Oczywiście wszystkie zajęcia są prowadzone online! Na naszym Facebook’u są wstawiane transmisje z bezpłatnych zajęć, więc wbijajcie na niego, żeby nic nie przegapić! Również uruchomiliśmy tam grupy z płatnymi zajęciami online dla osób, które chciałyby nas wspierać oraz przypomnieć sobie kroki lub po prostu się ich nauczyć.

Jak zapisać się na te takie zajęcia? Przygotowaliśmy dla Was prosty poradnik – tutaj

Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie ! Nie zapominajcie o podstawowej higienie ale przede wszystkim bądźmy spokojni i pozytywnie nastawieni jak na naszych zajęciach!

Pamiętajcie, że my również nie możemy się doczekać kiedy się znowu zobaczymy!