Nowe zajęcia dancehall od 13 lutego w SHO. Świetna okazja by poznać styl tańca z Jamajki od jego źródła.


Zasypane drogi śniegiem, przeszywający mróz to powody, dla których z chęcią byśmy się zaszyli pod ciepłym kocem i obudzili się dopiero gdy słońce znów będzie otulać nasze ciała.

Jednak jeśli macie dość biernego wyczekiwania lata, spieszymy z propozycją, która da Wam poczuć gorący klimat słonecznej Jamajki. Zarezerwujcie weekendowe popołudnia na zajęcia dancehall. Zapewniamy, że poświęcenie dwóch godzin w sobotę na taniec to zdecydowanie dobra decyzja.

W SHO możecie skorzystać z zajęć prowadzonych przez Mr Whome’a, który jako rodowity jamajczyk przekaże najlepiej kulturę i klimat kraju, z którego pochodzi. Pod jego okiem możecie szkolić podstawowe kroki oraz choreografie, które sprawią, że poczucie się świetnie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dancehall, jako taniec wywodzący się z karaibskich regionów pobudzi każdego optymizmem i energią. U podstaw tego gatunku leży nastawienie tancerza (attitude). Ekspresja pomaga interpretować kroki taneczne na swój własny sposób. Dancehall nie posiada sztywnego kanonu, narodził się na ulicach Kingston pozwalając na improwizację.

To co wyróżnia dancehall  to właśnie luz. Jamajczycy tworząc styl taneczny zaszczepili w nim swój własny pogląd na Świat. Porzucają tak dobrze nam znany wyścig szczurów i stres, dlatego ich ruch przepełnia beztroska i radość. Chillout, muzyka i taniec są dla nich źródłem szczęścia, którym chętnie dzielą się ze wszystkimi. Taniec w jamajskiej kulturze stanowi rodzaj ucieczki przed biedą i codziennymi problemami, pozwala poczuć się wolnym. Dancehall tworzy nadzieję na lepsze jutro, dzięki czemu ludzie z całego Świata inspirują się jego prostymi krokami.

Odczarujmy więc wspólnie zimową aurę i zanurzmy się w dźwiękach muzyki dancehall. Przy ulicy Słowackiego 25, na warszawskim Żoliborzu będziecie w stanie poznać ten styl tańca, co więcej sądzimy nawet, że zakochacie się w nim.


Sobota :

  • 13:00 Authentic Dancehall Steps and Routine – Mr Whome – Open Level
  • 14:00 Authentic Dancehall Choreography – Mr Whome – Open Level

 

KARNETY

SHO Open pass 1h – 5 zł 2h – 15 zł całość – 20 zł
SHO No limit 1h – 5 zł 2h – 5 zł całość – 10 zł
Multisport, OK system 1h – 15 zł 2h – 25 zł całość – 25 zł
Fit profit nie honorujemy

 

WEJŚCIE POJEDYNCZE

1h – 40 zł
2h (jednego dnia) – 70 zł

 

Na naszym facebooku więcej informacji o naszych nowościach!