Wielkimi krokami zbliża się Dancehall Camp Jamajka. Już 23.03 wyruszamy razem z Ale Camara w podróż pełną Dancehall’u, świetnej muzyki i ulicznych imprez z jamajskimi artystami. Jeśli chcesz przeżyć to razem z nami – dołącz do nas! 

 

 

Dancehall Camp Jamajka to najlepsza okazja do poznania pięknej, karaibskiej wyspy. Miejsca, które słynie nie tylko z białych plaż, turkusowego morza, egzotycznej roślinności czy kolorowych targów z bogactwem lokalnych produktów. Jamajka to wyspa nasycona kulturą i sztuką, przede wszystkim muzyką Reggae i tanecznym stylem Dancehall.

 

Dancehall – nieodłączny element kultury Jamajki

dancehall camp jamajka

To właśnie na Jamajce, w latach 70. XX wieku, narodził się Dancehall. Już od samego początku zyskał ogromną popularność wśród mieszkańców wyspy i stał się nieodłącznym elementem jamajskiej kultury.

Dancehall cechuje się dynamicznymi i ekspresyjnymi ruchami bioder, nóg i rąk. Styl wyraża i podkreśla także mimika twarzy. Dancehall to jednak nie tylko taniec, ale również styl życia, muzyka i moda. Wszystko to razem tworzy niepowtarzalną atmosferę, która przyciąga tancerzy i sympatyków z całego świata.

Na Jamajce organizowane są liczne kursy i warsztaty, na których można nauczyć się podstawowych kroków i ruchów Dancehall’u. Tancerze z całego świata przyjeżdżają tutaj, aby poznać ten dynamiczny styl taneczny od najlepszych nauczycieli i tancerzy.

Dancehall to również muzyka, która jest nierozerwalnie związana z tym stylem tanecznym. Na Jamajce powstają liczne utwory Dancehall, które cieszą się popularnością na całym świecie. W wielu klubach na Jamajce można posłuchać na żywo koncertów i występów artystów związanych z tym gatunkiem muzycznym.

 

Czym jest Dancehall Camp Jamajka?

Dancehall Camp Jamajka to intensywny obóz taneczny, przepełniony warsztatami i ulicznymi imprezami dancehall’owymi. To wyjazd, na którym chłoniemy jamajską kulturę, obyczaje, codzienne życie mieszkańców, tańczymy na maxa oraz poznajemy światowe ikony i artystów Dancehall. Nasz wyjazd to niebywała okazja do nauki i szlifowania własnego stylu oraz techniki od rodowitych Jamajczyków. Na takim campie masz okazję doświadczać prawdziwego Dancehall’u – poznać najbardziej znane kroki, a ponadto najświeższe nowinki prosto od ich twórców. Efekty będziemy sprawdzać każdego wieczora – na gorących ulicznych imprezach, na których będziesz mieć okazję spotkać światowe gwiazdy.

Dancehall Camp Jamajka to 2-tygodniowe wyjazdy w małej grupie pełnoletnich osób, z indywidualnym programem, dostosowanym do całej grupy. W czasie obozu nocujemy w gettcie i hostelach, dzięki czemu stajemy się częścią kultury i stylu życia Jamajczyków. Oczywiście główną częścią obozu jest Dancehall i wszystko, co wokół niego – nasz wyjazd jest przepełniony warsztatami, dancehall’owymi imprezami oraz poznawaniem lokalsów i jamajskich artystów. Jedyną w swoim rodzaju pamiątką z całego wyjazdu będzie profesjonalny klip z Jamajczykami i z naszym udziałem.

Więcej informacji – kliknij tutaj. 

 

Dancehall Camp Jamajka to doskonała okazja na spotkanie topowych artystów! W czasie poprzednich edycji poznaliśmy m.in. Seana Paula, Mavado, Bounty Killera, King Beenie Mana i Voicemail. 

 

 

Dancehall Camp Jamajka – dołącz do najbliższego wyjazdu! 

Do Di Right Thing Step Inna Jamaica vol. 4 – Dancehall Queen Edition

dancehall camp jamajka

Data: 23.03-6.04

Miejsce: Kingston

 

  • Wyjazd tylko dla kobiet
  • Zajęcia Dancehall Queen Style z kobiecymi ikonami DHQ!
  • Niezliczone uliczne imprezy Dancehall’owe
  • Zwiedzanie i odkrywanie najciekawszych zakątków wyspy
  • Jamajskie jedzenie

Więcej informacji o wyjeździe można dostać u organizatorki Ale Camara – pod tel. 509 361 204/ sho@sho.pl oraz na profilach Instagram: @ale.camara i @dodirightthing_stepinnajamaica

 

 

Zobacz, jak wyglądały nasze poprzednie edycje Dancehall Camp Jamajka:

  • jak wygląda przykładowy dzień w trakcie campu: 

 

  • skrócona relacja z całego campu:

 

 

  • przykładowy klip, jaki zrobiliśmy z uczestnikami z zespołem Voicemail:

 

 

Poprzednie wyjazdy przyniosły nam spotkania z prawdziwymi ikonami Dancehall’u! Wśród nich byli m.in. Shakespear, Boysie Roses, DHQ Head Top Anika, Kool Kid oraz DHQ Danger.

 

dancehall camp jamajka dancehall camp jamajka

 

Chcesz przeżyć z nami niesamowitą przygodę w Dancehall’owym stylu? Dołącz do najbliższego wyjazdu 23.03-6.04!

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.