Zajęcia dla dzieci 4-9 i 7-12 lat oraz nowy karnet dla dzieci i rodziców.

Zajęcia dla dzieci  4-9 i 7-12 lat oraz nowy karnet dla dzieci i rodziców.

Zajęcia dla dzieci 7-12 na Bielanach

Nowość w SHO, zapraszamy dzieci do zabawy. Startują nowe zajęcia  Dancehall dla dzieci. Będą  przeznaczone dla dzieci od 7 do 12 roku życia.  Aż 4 grupy do wyboru.  Zajęcia ruszą po zebraniu 7-osobowej grupy. Poprowadzi je nowa instruktorka Justyna. Poniżej parę informacji o naszej nowej instruktorce.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w przedszkolu od zajęć z tańca towarzyskiego oraz disco dance. W wieku 8 lat zaczęła uczyć się takich stylów jak hip hop czy new style. Jednak to nadal nie było to czego poszukiwała i oczekiwała od tańca. Jej przygoda z dancehallem rozpoczęła się przypadkowo od zastępstwa na zajęciach z hip – hopu. Już od pierwszych zajęć została tak zauroczona tym stylem, że zaczęła szukać kursu w tym właśnie stylu.

Swoją naukę dancehallu rozpoczęła pod okiem Anity (Wójcik) Kacprzak, a także u Agi Morko. Od tamtego czasu stale rozwija swoje umiejętności w tym stylu i bierze udział w warsztatach. Śledzi na bieżąco to co dzieje się w kulturze (narazie niestety tylko przez internet, ma nadzieję, że niebawem uda jej się zwiedzić  Jamajkę).

Uwielbia pracę z dziećmi, daje jej mnóstwo energii. Stara się zarażać pasją do dancehallu i kultury już od najmłodszych lat,dzielić się swoją radością z innymi, czego efekty są widoczne w  pracy.

Uczestniczyła w warsztatach tanecznych u takich gwiazd jak:
Sonia Soupha
Marthe Vangeel
Aya Level Queensy
Black Eagles
Kasia Jukowska

Na zajęcia będzie można wykorzystać specjalny karnet
OPEN 10 JUNIOR. Składający się z 10 wejść, które mogą wykorzystać wspólnie dorośli i dzieci. Karnet jest ważny w kombinacji mama+ dziecko, tata+dziecko. Oferta nie dotyczy sióstr, braci itd.
Koszt karnetu to 180 zł. Karnet do wykorzystany przez dany miesiąc kalendarzowy.  Dzięki temu dorośli i dzieci będą mogli korzystać z zajęć w tym samym czasie.

Rozkład zajęć :
Wtorki 18:00
Czwartki 19:00 i 20:00  Grupa o 19:00 rusza już 11.10 !!! Zapraszamy dzieci 4-9 lat.
Soboty 14:00

Justyna będzie mieć, także swoje darmowe zajęcia w ramach Open Day:

22.09 – 11:00
13.10 – 14:00

Akceptujemy kartę Multisport Kids.
Zapisz swoje dziecko już dziś !

Zapraszamy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.