Zajęcia dla dzieci 4-9 lat oraz nowy karnet dla dzieci i rodziców.

Zajęcia dla dzieci  4-9 lat oraz nowy karnet dla dzieci i rodziców.

Zajęcia dla dzieci 4-9 na Bielanach

Nowość w SHO, zapraszamy dzieci do zabawy. Startują nowe zajęcia Taniec dla dzieci. Będą  przeznaczone dla dzieci od 4 do 9 roku życia.  Uruchamiamy dwie grupy do wyboru, które ruszą po zebraniu 7-osobowej grupy. Prowadzi je nasza nowa instruktorka – Justyna.

Justyna swoją przygodę z tańcem zaczęła już w przedszkolu od zajęć z tańca towarzyskiego oraz disco dance. W wieku 8 lat zaczęła uczyć się takich stylów jak hip hop czy new style. Jednak to nadal nie było to, czego poszukiwała i oczekiwała od tańca. Później rozpoczęła się jej przygoda z dancehallem. W czasie zastępstwa na zajęciach z hip-hopu, została tak zauroczona, że zaczęła szukać kursu w tym właśnie stylu.

Swoją naukę dancehallu rozpoczęła pod okiem Anity (Wójcik) Kacprzak, a także u Agi Morko. Od tamtego czasu stale rozwija swoje umiejętności w tym stylu i bierze udział w warsztatach. Śledzi na bieżąco to co dzieje się w kulturze i marzy o zwiedzeniu Jamajki, ojczyzny dancehallu.

Uwielbia pracę z dziećmi, daje jej to mnóstwo energii. Stara się zarażać pasją do tańca i kultury już od najmłodszych lat oraz dzielić się swoją radością z innymi, czego efekty są widoczne w pracy.

Uczestniczyła w warsztatach tanecznych u takich gwiazd jak:
Sonia Soupha, Marthe Vangeel, Aya Level Queensy, Black Eagles, Kasia Jukowska

Na zajęcia będzie można wykorzystać specjalny karnet
OPEN 10 JUNIOR. Składający się z 10 wejść, które mogą wykorzystać wspólnie dorośli i dzieci. Karnet jest ważny w kombinacji mama+ dziecko, tata+dziecko. Oferta nie dotyczy sióstr, braci itd.
Koszt karnetu to 180 zł. Karnet do wykorzystany przez dany miesiąc kalendarzowy.  Dzięki temu dorośli i dzieci będą mogli korzystać z zajęć w tym samym czasie.

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat! Przypominamy, że na zajęcia można dołączyć w każdej chwili!

Rozkład zajęć:
Czwartki 19:00 
Soboty 14:00  

Akceptujemy kartę Multisport Kids.
Zapisz swoje dziecko już dziś!

Zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.