Wynajmij salę w SHO!

Wynajmij salę w SHO!

W naszej szkole oprócz zajęć, proponujemy również wynajęcie sali tanecznej. Posiadamy niezwykłą przestrzeń o unikatowym, undergroundowym charakterze, która świetnie się sprawdzi w różnych okolicznościach.

Tak na prawdę, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia (i zdrowy rozsądek :p). Nasze sale na codzień służą nam do tańca – od salsy, przez Twerk i Dancehall po takie egzotyki jak Afro Dance, ale kiedy my z nich nie korzystamy, mogą służyć Tobie – za sale do ćwiczeń sztuk walki, sale to warsztatów teatralnych, czy miejsca do organizacji imprez zamkniętych 😉

Możesz wynająć u nas salę jednorazowo lub umówić się na regularną rezerwację w konkretny dzień w tygodniu i godzinę.

Uwielbiamy naszą szkołę i chcemy się dzielić jej przestrzenią z jak największą ilością osób. Wieczory panieńskie, które dotychczas organizowaliśmy stały się przyjęciami pamiętanymi przez długie lata.

Nasi instruktorzy oprócz regularnych popołudniowych zajęć, często wracają do nas w ciągu dnia, aby poćwiczyć indywidualnie – wiedzą, że sale są do tego przystosowane.

Ale z naszych sal mogą korzystać nie tylko dorośli, możesz zorganizować w nich również urodziny swojego dziecka. Przestrzeń jest kolorowa i jest w niej wiele egzotycznych elementów. Kto wie, może zainspiruje to Twoją pociechę do znalezienia nowej pasji?

Zastawiasz się nad wynajmem sali?

Skontaktuj się z Ale Camara mailowo: sho[a]sho.pl!

Chcesz się dowiedzieć więcej o salach? Kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.