Wszystkie style typu Sexy Dance w SHO

Wszystkie style typu Sexy Dance w SHO

Wszystkie style typu Sexy Style :

Beyonce Style
Beyonce Style to taniec oparty na choreografiach prezentowanych przez znaną artystkę Beyonce. Bazuje on  przede wszystkim na zmysłowym ruchu bioder, brzucha oraz klatki piersiowej. Jest tańczony do utworów  Beyonce i opiera się na tańcu, który możemy oglądać na jej koncertach i videoclipach.  To technika tańca niezwykle stylowego, widowiskowego i nasyconego kobiecością. Jeśli chciałabyś poruszać się tak, jak Beyonce te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

CZWARTKI 18:00 Poziom początkujący. Alicja. Start 8.11

                                                          

  Sexy Dance
To połączenie takich stylów jak : jazz, pop, waacking, funky, elementy dancehallu, tańca brzucha oraz tańców latynoamerykańskich. Zajęcia sprawią, że każda kobieta poczuje się atrakcyjniej, wzmocni swoją kondycję fizyczną oraz nada swoim codziennym ruchom gracji i kobiecości. Pod okiem instruktorki każda Pani może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała.

CZWARTKI 20:00. Poziom Początkujący. Kasia K. Start 4.10
SOBOTY 14:00. Poziom Początkujący. Magda. Start 27.10

 

High Heels
Styl przywieziony prosto z Kaliforni. Opiera się na tańcu w szpilkach do muzyki popularnej. Kobiece choreografie uwalniające zmysłowe ruchy, budujące pewność siebie. Na zajęciach zgłębimy tajniki chodzenia na obcasach. Na zajęciach  nauczysz się nie tylko choreografii ale również jak zgrabnie poruszać się na wysokich obcasach.

NIEDZIELE 18:00. Poziom Początkujący. Gosia. Start 21.10

 

Sexy Dance Street Style
To mieszanka takich stylów jak : dancehall, hip – hop, reggaeton, street jazz, videoclip, jak i możliwe inne elementy. Ruchów,  których nauczysz się na zajęciach możesz wykorzystać w codziennym życiu. A wszystko to oczywiście połączone z seksownymi rucham wyeksponuje wszystkie kobiece wdzięki.

PIĄTKI 18:00. Poziom Początkujący. Magda. Start 16.11

Zapraszamy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.