Wesela

WESELA… WESELE…

ŚLUB…

 

 

Wesela stanowią ważne wydarzenie w większości społeczeństw. Każda para marzy o tym, by dzień ich wesela stał się niezapomnianą uroczystością o której chętnie wspominać będzie cała rodzina jak o niesamowitym przeżyciu. Każda para chce wyprawić go na swój własny, indywidualny sposób, dlatego nie ma reguły na idealne wesela. To dzień w którym dwoje ludzi oficjalnie i formalnie zawierają związek małżeński. Symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności gesty, słowa, rekwizyty, tradycje.

 

My pragniemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i  dostarczyć Wam niezwykłych wrażeń, dlatego oferujemy animacje i pokazy taneczne podczas Waszych przyjęć. Wykazujemy dbałość o każdy szczegół i postaramy się spełnić wasze najskrytsze życzenia, tak, aby dzień ten na długo pozostał w Waszej pamięci i pamięci Waszych bliskich.

 

WESELA – NASZA OFERTA DZIAŁA W DWIE STRONY 

Możemy zostać gwiazdami tego wieczoru w formie pokazu i animacji dla gości, ale również jako prezent – niespodzianka dla Młodej Pary

 

  • W formie prezentu – jeśli dobrze znasz Młodą Parę, to co lubią i jaki klimat czują to idealny pomysł na prezent! Zrobić na ich weselu wielkie show, odejść na moment od tradycyjnej weselnej posiadówki i się zabawić. Nasi tancerze zapewnią z pewności odpowiednią dawkę wrażeń i emocji podczas. My dopasujemy się do Ciebie, jesteśmy otwarci na wasze propozycje. W końcu zależy nam abyście byli w pełni zadowoleni, a my spełnimy wasze oczekiwania.

 

  • Jako goście specjalni – jeśli pragniesz poczuć wyjątkowy klimat podczas Twojego przyjęcia, nie może nas na nim zabraknąć. Po naszej stronie z pewnością zapewnimy moc ogromnych wrażeń dla Was, jak i dla gości.

WESELA – MOŻEMY ZROBIĆ TO NA RÓŻNE SPOSÓBY

  • Pierwszy taniec to bardzo ważny aspekt każdego , a my Ci w tym możemy pomóc! Zamiast nudnych i oklepanych tańców towarzyskich, przygotujemy dla Was coś bardziej szalonego, taniec prosto z Karaibów. Wy wybieracie piosenkę a my ułożymy bardzo ciekawą choreografię dla dwóch osób. W trakcie tańca możemy do Was dołączyć lub wkroczyć pod sam koniec, tak aby dodatkowo zrobić efekt zaskoczenia. Gwarantujemy, że goście będą pod wrażeniem, a dla Was, Młodej Pary taniec ten zapadnie w pamięci do końca życia.

 

  • Podczas animacji dla gości możemy nauczyć Was podstawowych kroków, które wykorzystacie przy wspólnej dalszej zabawie.

 

  • Zrobić dla Was pokazy oraz zaangażować w nie zarówno Was, Młodych jak i  Waszych gości. Z pewnością chętnych do wspólnej zabawy nie zabraknie! 

 

 

SPRAWDŹCIE – CO MOŻEMY DLA WAS PRZYGOTOWAĆ 

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Oferujemy najróżniejsze pokazy tańca. Dodatkowo podczas naszych animacji tancerze przyjmują podstać wodzireja i organizują zabawy taneczne, składające się z prostych kroków. Zabawa ta jest dostosowana dla każdego wieku, więc nie ma ograniczeń. Świetnie będą bawiły się dzieci, ale również i seniorzy. To będzie świetna zabawa.

 


SAMBA BRAZYLIJSKA

Samba brazylijska jest narodowym tańcem Brazylii. Można poczuć klimat karnawału jak w Rio De Janeiro. Tancerki ubrane są w oryginalne rewiowe stroje sprowadzane prosto z Brazylii. Podczas pokazu uwalnia się niesamowita energia i radość. Samba jest bardzo widowiskowym tańcem, dlatego też podoba się najbardziej. Artystki podczas występu pokażą magię gorącego tańca. 

 


AFRO DANCE

 


AFRO DANCE

Jest spotkaniem muzyki, rytmu i ciała. To taniec
pokazujący kulturę i folklor afrykański. Jest to tradycyjny taniec afrykański. Oryginalnie tańczony do muzyki perkusyjnej. Są to przede wszystkim ostre szybkie i dynamiczne ruchy,  niezwykle energiczne. Podczas oglądania można poczuć zew natury. 

 

 

 

DANCEHALL

Taniec prosto z Jamajki, jest niezwykle żywiołowy i słoneczny. Styl ten charakteryzuje się dużą ilością akrobacji. Jest to typowy jamajski taniec, posiada wiele odmian. Z pewnością się wyróżnia – jest odważny. Elementy akrobacji oraz twerku powodują, że pokaz na długo zostaje w pamięci.

Nasz styl tego tańca zaprezentowałyśmy w półfinałach MAM TALENT. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AFROCUBA DE ACA

Spektakl oparty na wierzeniach Yorubów. Unikatowe i barwne show prezentowane w Polsce jedynie przez zespół SalsHall Ortodo

 

 

 

 

 

 

 

 

FORDANSERKI

HOSTESSY

Rozkręcą każdą imprezę, nadadzą jej charakteru swym kobiecym wdziękiem i pozytywną energią. 

 

 

 

 

 

 

INNE STYLIZACJE:

– Bollywood                                               – Sexy dance                                     – Burlesque
– Taniec brzucha                                      – Salsa                                                – Latino Solo
– Reggaeton                                              – Twerk 

 

 

 

 

 

 

 

Ślub – Obejrzyj galerię