Warsztaty Dancehall z Mikhal X-Qlusiv

Warsztaty Dancehall z Mikhal X-Qlusiv

Warsztaty Dancehall z Mikhal X-Qlusiv

Zapraszamy już 17 listopada (sobota) na 1,5 godziny warsztatów Dancehall z tancerzem pochodzącym z Jamajki Mikhal X-Qlusiv. Zaczynamy już o 12:00. Zajęcia odbędą się po zebraniu grupy 15 osób. Wpłaty należy dokonać wcześniej przelewem.

Mikhal to tancerz, który może pochwalić się występami z takimi ikonami dancehallu jak np. Mr. Vegas. Zajął I miejsce wraz z grupą Xqlusiv Dancers w konkursie World Reggae Dance Championships w 2017 roku i wiele innych. Grupa stworzyła wiele krokow, niektóre z nich to: Freeflow, Popsikkle, Dilee Dalee. Reprezentują styl freeflow dlatego nauka u Mikhal’a będzie czymś wyjątkowym. Wszystkie ich kroki to przede wszystkim flow i powrót do korzeni Dancehall’u. Nauczał większość światowej sławy tancerzy europejskich.
Zdybyli popularność pokazując swoje kroki na imprezach, udostępniając choreografie na youtube i działając w social mediach.

Trochę info o Dancehallu…
Dancehall to gatunek muzyczny oraz taniec wywodzący się z Jamajki. To taniec, który poruszy każdą część ciała. Charakteryzuje się płynnością ruchów oraz niesamowitym dynamizmem. Wzmacnia mięśnie, koordynuje energiczną pracę bioder, tułowia i rąk zapewniając jednocześnie wspaniałą zabawę i dużo emocji. Jest to technika tańca ulicznego bazująca na tradycyjnych jamajskich social-dances.

Cennik :
*Pojedyncze wejście- 40 zł
*MultiSport / FitProfit / Ok System – dopłata 30 zł
*Open Pass – jedno wejście + dopłata 20 zł
*Open 3 / 5 / 10 – jedno wejście + dopłata 15 zł
Zapraszamy !!!
Zapisy :
www. sho.pl Tel. 502292931 Zapisymałpasho.pl
Prosimy, aby wpłat dokonywać przelewem przed warsztatami. Dokonanie wpłaty jest gwarancją miejsca na warsztatach. Jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba osób to warsztaty nie odbędą się ! Zachęcamy do zapisów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.