Warsztaty Dancehall z Kasią Jukowską vol 2

Warsztaty Dancehall z Kasią Jukowską vol 2
Zapraszamy na warsztaty Dancehall z Kasię Jukowską, które odbędą się w sobotę 23 marca o godzinie 14:30 i potrwają 1,5 godziny. Poziom warsztatów to Open Level, czyli może na nie przyjść każdy!
 

Zapraszamy na warsztaty Dancehall z Kasię Jukowską vol 2, które odbędą się w sobotę 23 marca w SHO!

Pierwsze warsztaty były bardzo udane, więc już nie możemy się doczekać marcowej soboty! 🙂

To świetna okazja, żeby zapoznać się dokładniej ze stylem tańca jakim jest Dancehall, ale również żeby poznać Kasię, która zaraża pasją do tańca!

Zapraszamy wszystkich zajawkowiczów Dancehallu i tych, którzy chcieliby dopiero zacząć tańczyć!

Zajęcia odbędą się w dwóch classach po 1,5 h
1. Godzina 14:00 – 15:30
2. Godzina 15:30 – 17:00Cennik:
do 9 marca (liczy się data wpłaty, nie zapisu)Full Pass 90 zł
Zniżka przy Open Pass – jedno wejście + 80 zł
Zniżka orzy Open 3/510 – jedno wejście + 70 zł
(Wejście na jedną classę – 70 zł)po 9 marca

Full Pass 100 zł
Zniżka przy Open Pass – jedno wejście + 90 zł
Zniżka orzy Open 3/510 – jedno wejście + 80 zł
(Wejście na jedną classę – 90 zł)Zajęcia odbędą się po zebraniu grupy 15 osób. Wpłaty należy dokonać wcześniej przelewem lub gotówką na recepcji szkoły.
 

O prowadzącej:

Kasia Jukowska zajęła się tańcem w wieku 16 lat. Juz wtedy wiedziała, że taniec to jej wielka pasja i będzie jej to sposób na życie. Zaczynała od różnych styli takich jak: hip hop, house, locking, natomiast w 2011 roku zakochała się w stylu dancehall, a kilka lat póżniej w afro.
 
W 2013 występowała w programie „Got To Dance – Tylko Taniec”. Oczarowała publiczność dostając się do półfinału, gdzie na żywo zaprezentowała po raz pierwszy raz te 2 style razem.
Po programie kariera Kasi potoczyła się błyskawicznie. Oprócz tego, że w Polsce stała się popularna oraz zaczęła prowadzić wiele warsztatów tanecznych, jej kariera rozwinęła się również za granicą, która trwa do dzisiaj. Prowadziła warsztaty oraz sędziowała zawody w takich krajach jak: USA (Los Angeles), Francja, Ukraina, Białoruś, Szwecja, Grecja, Hiszpania, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Dania, Czeska Republika.
 
Kasia przywiązuje bardzo dużą wagę do szkolenia się od „źródła” i promowanie kultury jamajskiej oraz afrykańskiej. Kasia była już na Jamajce 5 razy, a w Ghanie 2 razy, a wszystko po to aby szkolić swoje umiejętności taneczne. W tamtym roku była 4 miesiące w Los Angeles współpracując z najlepszymi choreografami gwiazd takich jak Chris Brown, Ne- Yo, Rihanna.
 
Oprócz tego Kasia przynależy do międzynarodowej ekipy tanecznej – Scandalize Crew, do której przynależy 5 jednych z najlepszych tancerek dancehallowych z Europy. Dziewczyny prowadzą warsztaty razem oraz miały „toury” taneczne w takich krajach jak Belgia, Holandia.
 
Kasia aktywnie działa w social mediach. Na jej profilu na instagramie ma juz 70,5 tysiące obserwujących, na you tube prawie 40 tysięcy obserwujących.
 
Kasia w 2014 roku założyła swoją szkołę tańca K-Licious Dance Company, a rok póżniej zaczęła organizować obozy Mad Vibe Camp, na które przyjeżdzają osoby z całego świata. Jest to obóz taneczny, który promuje takie style jak Dancehall i Afro. Ostatnia edycja liczyła 100 uczestników, a Kasia wciąż stara się rozwijać ten projekt, pracując to nad nowymi pomysłami, poszerzając oferty o koncerty oraz największe gwiazdy taneczne.
 
Got to dance filmik:
Kasia Jukowska – You Tube i Instagram
K-Licious Dance Company You Tube oraz Instagram:
Mad Vibe Camp:
 
 
Zapisy SMSem:
502-29-29-31
ul. Kleczewska 38/40
Metro Stare Bielany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.