Warsztaty Dancehall z Kasią Jukowską

Warsztaty Dancehall z Kasią Jukowską
Zapraszamy na warsztaty Dancehall z Kasię Jukowską, które odbędą się w niedzielę 20 stycznia o godzinie 14:30 i potrwają 1,5 godziny. Poziom warsztatów to Open Level, czyli może na nie przyjść każdy!
 
Warsztaty to świetna okazja, żeby zapoznać się dokładniej ze stylem tańca jakim jest Dancehall, ale również żeby poznać Kasię, która zaraża pasją do tańca!
 
Zapraszamy wszystkich zajawkowiczów Dancehallu i tych, którzy chcieliby dopiero zacząć tańczyć!
 
Obiecujemy 1,5 godziny gorrącego Dancehallu!
 
Zajęcia odbędą się po zebraniu grupy 15 osób. Wpłaty należy dokonać wcześniej przelewem.
 

O prowadzącej:

Kasia Jukowska zajęła się tańcem w wieku 16 lat. Juz wtedy wiedziała, że taniec to jej wielka pasja i będzie jej to sposób na życie. Zaczynała od różnych styli takich jak: hip hop, house, locking, natomiast w 2011 roku zakochała się w stylu dancehall, a kilka lat póżniej w afro.
 
W 2013 występowała w programie „Got To Dance – Tylko Taniec”. Oczarowała publiczność dostając się do półfinału, gdzie na żywo zaprezentowała po raz pierwszy raz te 2 style razem.
Po programie kariera Kasi potoczyła się błyskawicznie. Oprócz tego, że w Polsce stała się popularna oraz zaczęła prowadzić wiele warsztatów tanecznych, jej kariera rozwinęła się również za granicą, która trwa do dzisiaj. Prowadziła warsztaty oraz sędziowała zawody w takich krajach jak: USA (Los Angeles), Francja, Ukraina, Białoruś, Szwecja, Grecja, Hiszpania, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Dania, Czeska Republika.
 
Kasia przywiązuje bardzo dużą wagę do szkolenia się od „źródła” i promowanie kultury jamajskiej oraz afrykańskiej. Kasia była już na Jamajce 5 razy, a w Ghanie 2 razy, a wszystko po to aby szkolić swoje umiejętności taneczne. W tamtym roku była 4 miesiące w Los Angeles współpracując z najlepszymi choreografami gwiazd takich jak Chris Brown, Ne- Yo, Rihanna.
 
Oprócz tego Kasia przynależy do międzynarodowej ekipy tanecznej – Scandalize Crew, do której przynależy 5 jednych z najlepszych tancerek dancehallowych z Europy. Dziewczyny prowadzą warsztaty razem oraz miały „toury” taneczne w takich krajach jak Belgia, Holandia.
 
Kasia aktywnie działa w social mediach. Na jej profilu na instagramie ma juz 70,5 tysiące obserwujących, na you tube prawie 40 tysięcy obserwujących.
 
Kasia w 2014 roku założyła swoją szkołę tańca K-Licious Dance Company, a rok póżniej zaczęła organizować obozy Mad Vibe Camp, na które przyjeżdzają osoby z całego świata. Jest to obóz taneczny, który promuje takie style jak Dancehall i Afro. Ostatnia edycja liczyła 100 uczestników, a Kasia wciąż stara się rozwijać ten projekt, pracując to nad nowymi pomysłami, poszerzając oferty o koncerty oraz największe gwiazdy taneczne.
 
Got to dance filmik:
Kasia Jukowska – You Tube i Instagram
K-Licious Dance Company You Tube oraz Instagram:
Mad Vibe Camp:
 
Koszt warsztatów:
DO 16.01.2019:
Pojedyncze wejście – 45 zł
MultiSport / FitProfit / Ok System – zniżka- 35 zł
Open Pass – jedno wejście + zniżka – 25zł
Open 3/5/10 – jedno wejście + zniżka – 20 zł
 
PO 16.01.2019
Pojedyncze wejście – 50 zł
MultiSport / FitProfit / Ok System – zniżka – 40 zł
Open Pass – jedno wejście + zniżka- 30zł
Open 3/5/10 – jedno wejście + zniżka – 25 zł
 
Zapisy:
502-29-29-31
zapisy@sho.pl
www.sho.pl
ul. Kleczewska 38/40
Metro Stare Bielany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.