Wakacyjne zajęcia ze stretchingu w SHO

Wakacyjne zajęcia ze stretchingu w SHO

Wakacyjne zajęcia ze stretchingu z Magdą tylko w SHO!

Stretching to świetne uzupełnienie codziennych treningów! Jeśli chcecie zadbać o swoje ciało to koniecznie zafundujcie mu zajęcia rozciągające. Gwarantujemy, że odpłaci Wam się to dobrym samopoczuciem 🙂

PONIEDZIAŁKI godz. 20:00 od 1.07 STRETCHING z Oliwią – Open Level

PIĄTKI godz. 19:00 od 5.07 STRETCHING z Magdą – Początkujący

Zajęcia dla tych, którzy chcieliby poprawić swoją gibkość. Instruktorka pokaże Wam ćwiczenia, które mogą wykonywać zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rozciąganiem jak i te, które są dosyć gibkie. Każde ćwiczenie jest pokazywane dokładnie a Magda poprawia każdego indywidualnie w zależności od potrzeb. Dzięki jej ćwiczeniom szpagat, sznurek czy mostek nie będą jedynie odległym marzeniem.

Dlaczego warto przyjść na zajęcia z rozciągania?

Stretching czyli rozciąganie ciała jest bardzo zdrowe nie tylko dla tancerzy, ale również dla osób nie tańczących. Pamiętajcie, że rozciąganie obok wzmacniania to podstawowy element każdego sportu czy aktywności fizycznej.

Stretching to również element rehabilitacji, po urazach ortopedycznych; profilaktyka i leczenie bólów pleców. Kiedy cały dzień siedzimy przed komputerem lub w samochodzie grawitacja działa bardzo niekorzystnie na nasz kręgosłup – zmniejszając odległości między naszymi kręgami, co może prowadzić do  bolesnych nerwobólów,  a nawet dyskopatii (zwanej potocznie wypadaniem dysków).  Regularne dbanie o kręgosłup i rozciągnie go sprawi, że będzie on zdrowszy i pomoże to uniknąć bólów w przyszłości. Wakacyjne zajęcia ze stretchingu w przyjemny sposób pozwolą Ci zadbać o swoje zdrowie.

Innym powodem dla którego warto przyjść to poprawa naszej kondycji i sprawności. Niektórym osobom marzy się zrobienie mostka, kiedy inni chcą nauczyć się robić szpagat. Są kursanci, którzy chcą dotknąć głową do kolan w trakcie skłonu, ale również tacy którzy pragną nauczyć się kładzenia nogi za głowę  – wszystkiego tego nauczycie się właśnie na tych zajęciach 🙂

Jeśli nie wiesz kiedy zapisać się na wakacyjne zajęcia ze stretchingu, to mamy małą podpowiedź: najlepiej JUŻ TERAZ! 🙂

tel. 502-29-29-31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.