Stretching i Twerk z Irą

Stretching i Twerk z Irą

Nasz stały grafik już jest gotowy, ale cały czas dodajemy nowości. Staramy się go urozmaicać, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Działamy dla Was przez 7 dni w tygodniu!
Dla tych najbardziej zapracowanych w ciągu tygodnia mamy szereg zajęć weekendowych. Dlatego w soboty zapraszamy do nas już od 14:00 a w niedzielę od 17:00.

Zapraszamy na wszystkie zajęcia z Irą
PONIEDZIAŁEK
Stretching godz.20:00 poziom początkujący
Warsztaty wakacyjne :
07.07 – Twerk godz.14:00 poziom początkujący
21.07 – Twerk godz.14:00 poziom początkujący

Dla osób, które nie mają pojęcia czym są te techniki krótkie przypomnienie
STRETCHING
To ćwiczenia rozciągające, bardzo przydatne dla osób prowadzących  „siedzący” tryb życia lub pracujących przed komputerem. Technika wpływa bardzo relaksująco na nasz organizm. Uczy prawidłowego oddechu, relaksacji i rozluźnienia. Rozciąga wszystkie typy mięśni a sylwetka staję się smuklejsza. Wbrew pozorom nie jest to technika tylko i wyłącznie dla leniwych. Przy niektórych ćwiczeniach można się porządnie zmęczyć.
TWERK
To technika polegająca na tanecznym potrząsaniu pupą w górę i w dół przy rytmicznej muzyce. Dla pań to znakomity sposób na ujędrnienie ud i pośladków. Angażowanie do pracy dolnych partii ciała pomaga wysmuklić nogi, pupę, biodra i talię. Dzięki temu spalisz nie tylko zbędne kilogramy, seksowne ruszy pozwolą ci także na zwiększenie pewności siebie. Tak więc drogie panie do dzieła !!!

Wszyscy początkujący są mile widziani. Wyżej wymienione kursy przeznaczone są dla osób, które wcześniej nie tańczyły w ogóle lub nie tańczyły danej techniki. Ruchy są tłumaczone od podstaw, powoli, choreografie bardzo proste. Przede wszystkim chodzi o zdobycie podstaw technicznych danego tańca. Jeśli rozpoczynamy przygodę z tańcem właśnie ten poziom powinniśmy wybrać.
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.