Salsa Nauka Tańca Warszawa

 

Salsa Nauka Tańca Warszawa. Mamy już wrzesień, a to oznacza, że za oknami robi się coraz chłodniej, szaro i ponuro… Na szczęście nasza szkoła startuje z nowymi zajęciami Salsy, które z pewnością Was rozgrzeją! Zajęcia poprowadzi nasz instruktor pochodzący ze słonecznej Kuby – Yunesky! Na zajęciach z pewnością poczujecie prawdziwy klimat Hawany!  Będzie naprawdę gorąco!

Słyszeliście o Salsie wiele razy w telewizji, w prasie, w internecie, ale baliście się spróbować? Może kiedyś nawet ćwiczyliście, ale już nie pamiętacie kroków? U nas nauczycie się wszystkiego od podstaw! Zajęcia są prowadzone na poziomie początkującym, zatem każdy może na nie przyjść. Zapraszamy!

Salsa Nauka Tańca Warszawa

We wrześniu mamy dla Was wiele nowości! Tym razem Yuneksy poprowadzi zajęcia z Salsy Solo oraz Salsy w parach!

Jak wyglądają zajęcia?

Salsa solo – jak sama nazwa wskazuje, tańczymy ją w pojedynkę. Podczas zajęć możecie uwolnić swoją zmysłowość oraz nauczyć się płynności ruchów. Dzięki temu poznacie lepiej własne ciało, poprawicie koordynacje ruchową oraz zobaczycie jak wyglądają prawdziwe kroki i stylistyka kubańska. Będziecie tańczyć jak prawdziwi Kubańczycy!

Salsa w parach – podczas tych zajęć dobieramy sobie partnera/partnerkę. Płynność ruchów musi być zachowana tutaj pomiędzy dwoma partnerami. Na zajęciach poznacie również prawdziwe figury kubańskie, tak zwane nundos cubanos ( supły kubańskie). W parze tworzycie zmysłowe kroki, co oznacza dużo więcej zabawy!

Oczywiście zajęcia są prowadzone w rytmach prawdziwej latynoskiej muzyki!
Podczas zajęć nie są wymagane maseczki z uwagi na aktywność fizyczną.

 

Jak brzmi przykładowa muzyka do salsy:

Jak wygląda przykładowy taniec do salsy w parach:

 

Cennik:

Karnety OPEN:

OPEN 3 – 85 PLN

OPEN 5 – 115 PLN

OPEN 10 – 200 PLN

OPEN 10 JUNIOR – 200 PLN – wejście na dowolne 10 zajęć dla mamy, taty i dziecka łącznie  w danym miesiącu kalendarzowym (nie może zostać wykorzystane przez rodzeństwo lub inne pokrewieństwo, tylko rodzic z dzieckiem)

OPEN PASS – 190 PLN

NO LIMIT – 370 PLN

Karnety TRADYCYJNE:

4 zajęcia – 100 PLN

8 zajęć – 160 PLN

BENEFITY:

MULTISPORT PLUS, OKSYSTEM – 5/20 PLN

FITPROFIT, FITSPORT – 0/20 PLN

Więcej info w cenniku oraz grafiku