Reprezentuj SHO z nami na Street Party!

Reprezentuj SHO z nami na Street Party!

Drodzy kursanci! W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniem, jakim jest Street Party, poszukujemy wolontariuszy gotowych do pomocy i wsparcia naszej Szkoły w tym dniu. Impreza odbywa się 21-go lipca na Krakowskim Przedmieściu.

Na czym będzie polegała współpraca?

Poszukujemy osób, które pomogą nam w rozstawieniu stoiska, rozdawaniu ulotek, udzielaniu informacji o szkole zainteresowanym osobom oraz po prostu reprezentowaniu SHO przez te kilka godzin a na koniec złożeniu stoiska 🙂

Wolontariusze lub osoby, które w ramach bartetu zechciałyby wesprzeć nas w promocji szkoły SHO otrzymają w ramach wynagrodzenia wstęp na zajęcia.

Więcej informacji pod numerem 509-361-204

Street Party – co to tak naprawdę jest?

Wielokulturowe Warszawskie Street Party, bo tak brzmi pełna nazwa wydarzenia, jest to festiwal uliczny dla wszystkich mieszkańców Warszawy, których być może nie widać na co dzień, ale tworzą niesamowitą, multikulturową społeczność. Celem tej imprezy jest promocja wielokulturowości oraz wspólna dobra zabawa.

„Założeniem festiwalu jest prezentacja – poprzez sztukę, zwłaszcza muzykę i taniec – kultur mniejszości narodowych i etnicznych oraz społeczności imigranckich obecnych w Warszawie, aktywnie uczestniczących w tworzeniu jej wielokulturowego bogactwa. Jedną z głównych wartości tego wydarzenia jest partycypacyjny charakter – w jego przygotowanie zaangażowanych jest wiele organizacji i instytucji promujących kultury społeczności mniejszościowych i imigranckich oraz osoby bezpośrednio się z nich wywodzące, chcące zaprezentować swoje tradycje szerokiej publiczności.”

Link do strony tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.