Reggaeton dla początkujących od stycznia

Reggaeton dla początkujących od stycznia

Poczujcie razem z Nami gorący klimat Puerto Rico i przenieście się na piaszczystą pełną słońca plażę. U Nas każdy może odkryć w sobie taneczną pasję. Zapraszamy na zajęcia Reggaeton. Jeśli nie wiecie czym jest ta technika, to mamy dla Was krótkie przypomnienie.
Reggaeton jest gatunkiem muzycznym czerpiącym z hip-hopu i muzyki latynoamerykańskiej. Charakteryzuje się zdecydowanymi i rytmicznymi ruchami. Jest bardzo mocny i dynamiczny, a wersji kobiecej bardzo zmysłowy. Drogie Panie to dla Was doskonały sposób, aby zaskoczyć swoje drugie połówki. Jest to taniec nie tylko dla kobiet.Świetnie odnajdą się w nim zarówno panie, jak i panowie. Reggaeton składa się z sekwencji kroków, technika ta nie posiada kroku podstawowego. To typowo klubowy styl. Jeśli chcecie przekonać się i poznać bliżej ten styl, zapraszamy do Nas. Nasi instruktorzy udzielą wam wielu wskazówek oraz wprowadzą w klimat Reggaeton. Zajęcia odbywają się 3 dni w tygodniu, Środy, Czwartki i Niedziele. Poziom dla osób początkujących oraz średniozaawansowany dla tych, którzy znają podstawy  tej techniki.
U nas spalicie mnóstwo kalorii, zabierzcie ze sobą odpowiedni strój i ruszajcie na parkiet. Wodę możesz zakupić na miejscu.

Poniżej harmonogram zajęć :

ŚRODA:
21:00 Dagmara poziom początkujący
CZWARTEK:
20:00 Marta poziom średniozaawansowany
21:00 Marta  poziom początkujący
NIEDZIELA:
18:00 Dagmara poziom początkujący

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą nauczyć się kilku fajnych kroków. Każdy może spróbować. Nie ma ograniczeń wiekowych. Przyjdź do Nas i zabierz ze sobą swoich znajomych. Gwarantujemy dobrą zabawę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.