Sprawdź nowe zajęcia dla początkujących w październiku

Sprawdź nowe zajęcia dla początkujących w październiku


Ruszamy z grafikiem na październik !

  Tutaj znajdziesz aktualny grafik na pazdziernik !!!

Ruszył już grafik na nowy semestr. Nie musicie martwić się, że znikną z niego Wasze ulubione zajęcia. Wiele grup pozostaje o niezmienionej godzinie.

Już teraz możemy zdradzić, że są w nim grupy Dancehall, Twerk oraz Stretching, czyli zajęcia na które chodzicie najchętniej. Zajęcia z tych stylów będą prowadzone przez kilku instruktorów,  więc każdy wybierze kogoś odpowiedniego dla siebie.

Oprócz tego w grafiku pojawiły się też zajęcia Breakdance. Ich poziom jest dostosowany do każdego, niezależnie czy zaczyna dopiero ćwiczyć, czy zna już podstawowe triki.  Nie zabrakło też tańców pochodzących prosto z Afryki. W grafiku pojawiło się Kuduro, tym razem poziom średniozaawansowany. Na wyższym poziomie jest , także prowadzona Ragga. Taniec, który wywodzi się prosto z Jamajki. Nie zabrakło też zajęć mieszanych takich jak połączenie stylów Ragga i Dancehall oraz Reggaeton. Dla wszystkich kobiet, które chcą poczuć się seksownie oraz poczuć się dobrze we własnym ciele polecamy zajęcia Sexy Dance. Zajęcia sprawią, że każda kobieta nabierze pewności siebie.

Dla osób, które pragną zostać profesjonalnymi tancerzami, dla już występujących na scenie lub biorących udział w pokazach specjalne zajęcia z poziomu zaawansowanego. Afrocuba de Aca – zajęcia przeznaczone dla osób, które fascynują się kulturą kubańską oraz chcą wcielić się w rolę tancerza scenicznego.  Na zajęciach są wykorzystywane rekwizyty pochodzenia afrykańskiego.
Nie zabrakło też nowych zajęć.  Powrót do afrykańskich korzeni będzie można poczuć na zupełnie nowych zajęciach Afro Dance. Styl jest mieszanką tradycji i współczesności. Będą to zupełnie nowe zajęcia, prowadzone przez nową instruktorkę. Oprócz tych wymienionych zajęć będziemy stale dokładać coś nowego …

Na bieżąco dodajemy nowe zajęcia i kursy. Poniżej znajdziecie link do nowego grafiku,  pojawią się, także warsztaty. Na tą chwilę nie zdradzimy z jakich stylów będą one prowadzone, ale gwarantujemy, że będą bardzo ciekawe. Jeśli chcecie, aby jakieś zajęcia zostały dodane, interesujecie się jakimś stylem, którego nie wprowadziliśmy to śmiało piszcie do Nas ze swoimi propozycjami. Postaramy się im sprostać.

NOWE KURSY W PAŹDZIERNIKU :
PONIEDZIAŁKI : Twerk – Poziom początkujący – Aga B. Start 8.10
ŚRODY : Locking – Poziom początkujący – Diana. Start 10.10
CZWARTKI : Kuduro – Open Level – Dunia. Start 4.10
CZWARTKI : Sexy Dance – Poziom początkujący – Kasia K. Start 4.10
CZWARTKI : Samba Brasil – Open Level – Kasia K. Start 4.10
PIĄTKI : Salsa Solo – Poziom początkujący – Carolina. Start 19.10
SOBOTY : Sexy Dance – Poziom początkujący – Magda. Start 27.10
SOBOTY : Wstęp do Tricków w Twerku i Dancehallu – Poziom początkujący – Ira. Start 27.10
NIEDZIELE : Soca – Poziom Początkujący – Gosia. Start 21.10
NIEDZIELE : Sexy Dance – High Heels – Poziom początkujący – Gosia. Start 21.10

Zapraszamy !!!

2 komentarze

  1. Cześć
    Czy przewidujecie zajęcia tańca brzucha?

    Odpowiedz
    • niesttey poki co nie.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.