Nowy grafik wrześniowy

Nowy grafik wrześniowy


Ruszamy z grafikiem na nowy semestr !

  Tutaj znajdziesz nowy grafik na wrzesień !!!

Dopiero połowa wakacji, a my już zaczęliśmy tworzyć dla Was grafik na nowy semestr, który ruszy od 1 września. Nie musicie martwić się, że znikną z niego Wasze ulubione zajęcia. Wiele grup, które są obecnie prowadzone pozostaje o niezmienionej godzinie.

Już teraz możemy zdradzić, że będą w nim grupy Dancehall, Twerk oraz Stretching, czyli zajęcia na które chodzicie najchętniej. Zajęcia z tych stylów będą prowadzone przez kilku instruktorów,  więc każdy wybierze kogoś odpowiedniego dla siebie.

Oprócz tego w grafiku pojawią się też zajęcia Breakdance. Ich poziom będzie dostosowany do każdego, niezależnie czy zaczyna dopiero ćwiczyć, czy zna już podstawowe triki.  Nie zabraknie też tańców pochodzących prosto z Afryki. W grafiku pojawi się Kuduro, tym razem poziom średniozaawansowany. Na wyższym poziomie będzie, także prowadzona Ragga. Taniec, który wywodzi się prosto z Jamajki. Nie zabraknie też zajęć mieszanych takich jak połączenie stylów Ragga i Dancehall oraz Reggaeton. Dla wszystkich kobiet, które chcą poczuć się seksownie oraz poczuć się dobrze we własnym ciele polecamy zajęcia Sexy Dance. Zajęcia sprawią, że każda kobieta nabierze pewności siebie.

Dla osób, które pragną zostać profesjonalnymi tancerzami, dla już występujących na scenie lub biorących udział w pokazach specjalne zajęcia z poziomu zaawansowanego. Afrocuba de Aca – zajęcia przeznaczone dla osób, które fascynują się kulturą kubańską oraz chcą wcielić się w rolę tancerza scenicznego.  Na zajęciach są wykorzystywane rekwizyty pochodzenia afrykańskiego.
Nie zabraknie też nowych zajęć.  Powrót do afrykańskich korzeni będzie można poczuć na zupełnie nowych zajęciach Afro Dance. Styl jest mieszanką tradycji i współczesności. Będą to zupełnie nowe zajęcia, prowadzone przez nową instruktorkę. Oprócz tych wymienionych zajęć będziemy stale dokładać coś nowego …    

Grafik jest już w 75 procentach skończony. Na bieżąco dodajemy nowe zajęcia i kursy. Poniżej znajdziecie link do nowego grafiku wrześniowego,  pojawią się, także warsztaty. Na tą chwilę nie zdradzimy z jakich stylów będą one prowadzone, ale gwarantujemy, że będą bardzo ciekawe. Jeśli chcecie, aby jakieś zajęcia zostały dodane, interesujecie się jakimś stylem, którego nie wprowadziliśmy to śmiało piszcie do Nas ze swoimi propozycjami. Postaramy się im sprostać.

Zapraszamy !!!
  Tutaj znajdziesz nowy grafik na wrzesień !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.