Dancehall, Queen Style i Stretching z Ale

Dancehall, Queen Style i Stretching z Ale

Dancehall, Queen Style i Stretching z Ale

Już niedługo Ale wróci do nas ze słonecznej Jamajki pełna energii, nowych pomysłów i wiedzy, którą będzie chciała się podzielić z Wami na zajęciach.

We wtorki o 18:30 już od 4.04 DANCEHALL QUEEN STYLE
Na te zajęcia zapraszamy wszystkie dziewczyny, które nie wstydzą się pokazywać swojej kobiecości, lubią kobiecy dancehall i nie boją się kontaktu z podłogą. Podczas 1,5h zajęć Ale przeprowadza długą rozgrzewkę wzbogaconą o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające. Późnej przychodz czas na nauke akrobacji – spokojnie, jeślii jesteś początkująca nie musisz się obawiać – Ale wszystko ci wytłumaczy, pokaże i będzie asekurować tak aby wykonywane ćwiczenia były bezpieczne. Zajęcia kończą się nauką kobiecej choreografii, w której wykorzystane są także akrobace poazywane w trakcie zajęć.

W czwartki o 19:00 od 6.04 DANCEHALL KROKI
Te zajęcia przeznaczone są dla osób, którym nie zależy na wyrafinowanej choreografii, ale na tym aby trochę lepiej poznać kulturę Jamajki, nauczyć się kroków, poznać ich historię oraz posłuchać o ich twórcach. Podczas zajęć oczywiście nie zabraknie nowych kroczków, które można wykorzystać w choreografiach ale przerabiane sąteż piosenki kroczkowe, czasami stare i zapomniane. Czasami nawet kursantom udaje się namówić Ale aby zdradziła co nieco swojej wiedzy o tancerzach, ich historii oraz przygodach, których przeżyła wiele podczas swoich wyjazdów na Jamajkę.

W czwartki o 20:00 od 6.04 STRETCHING
Zajęcia dla tych, którzy chcieliby poprawić swoją gibkość. Instruktorka pokazuje ćwiczenia, które mogą wykonywać zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rozciąganiem jak i te, które są dosyć gibkie. Każde ćwiczenie jest pokazywane dokładnie a Ale poprawia każdego indywidualnie w zależności od potrzeb. Dzięki jej ćwiczeniom szpagat, sznurek czy mostek nie będą jedynie odległym marzeniem.

Zainyteresowały Was któreś zajęcia? Zapisujcie się śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.