Nowe kursy tańca dla początkujących w marcu w SHO

Nowe kursy tańca dla początkujących w marcu w SHO

Przedstawiamy nowe kursy tańca w marcu!

W marcu w szkole tańca w SHO rozpoczynamy wiele nowych kursów. Poniżej przedstawiamy na jakie możesz się zapisać u nas w tym miesiącu. Dowiesz się też podstawowych informacji o nich. Zapraszamy do lektury:

Twerk 

Technika tańca najbardziej popularna w naszej szkole. Twerk to ruchy polegające na potrząsaniu pupą w górę i w dół przy rytmicznej muzyce. Ten sposób tańca stał się ostatnio popularny. Twerk wywodzi się z tradycyjnych tańców plemiennych mieszkańców Afryki.

Poniedziałek 21:00 Twerk dla początkujących – Ira – Start 11.03

Reggaeton

To styl tańca wywodzący się z Puerto Rico, tańczony głównie do muzyki o tej samej nazwie. Głównym elementem tego tańca są silne i krótkie ruchy klatki piersiowej i bioder jak również liczne izolacje i szejki (shake’i). Taniec nadaje się zarówno dla Pań jak i Panów. U kobiet wyzwala on pokłady seksapilu, a u mężczyzn zaś wyzwala dziką naturę.
Poniedziałek 21:00 – Reggaeton – Dagmara – Start 18.03

Stretching

Stretching ma na celu poprawienie kondycji mięśni i zwiększenie ich elastyczności. Polega na rozciąganiu poszczególnych grup mięśni, a także na ćwiczeniach rozluźniających mięśnie.

Jest to trening uzupełniający polecany dla wszystkich tancerzy, a także dla osób, które nie tańczą, a chciałyby popracować nad swoją giętkością i wysmuklić sylwetkę.

 

Czwartek 18:00 – Stretching – Ira – Start 7.03

Dancehall

To styl tańca wywodzący się ze słonecznej Jamajki. Łączy w sobie zmysłowe ruchy ciała z tanecznymi krokami. Pozwala się wyluzować i wydobyć z siebie pozytywną energię.

Poniedziałek 18:00 – Dancehall dla początkujących- Justyna – Start 11.03

Środa 18:00 – Dancehall dla kobiet – Ola – Start 6.03

Izolacje

Jest to wyodrębnienie poszczególnych partii ciała. Wykorzystuje się je między innymi w tańcu i akrobatyce. To umiejętność używania danych partii ciała wyłączając inne oraz umiejętność korzystania z mięśni w zupełnie innym tempie czy ruchu.

Środa 20:00 – Izolacje – Dagmara – Start 13.03

Kurs stania na rękach – w jęz. ang.

Kurs dla osób, które chciałyby nauczyć się stania na rękach od podstaw. Będzie na nim omawiana technika, wykonywane ćwiczenia, dzięki którym będzie można trenować ten trick.

Czwartek 19:00 – Stanie na rękach – El Houceine – Start 14.03

Akrobatyka (Open Level) w jęz. ang

Akrobatyka rozwija zdolności motoryczne człowieka, takie jak: siła, wytrzymałość, szybkość, zwinność, koordynacja całego ciała oraz gibkość, budują pewność siebie oraz zwiększają koncentrację. Na zajęciach będą pokazywane ćwiczenia takie jak gwiazdy, skłony, szpagaty, mostki oraz inne bardziej zaawansowane figury.

Niedziela 17:00 – Akrobatyka – El Houceine – Start 17.03


Zapraszamy!

Zapraszamy również na Warsztaty Dancehall z Kasią Jukowską w SHO vol 2!

Data: 23.03
godzina: 14:00 – 17:00
Szczegóły >> tutaj <<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.