Nowe kursy tańca dla początkujących w lutym w SHO

Nowe kursy tańca dla początkujących w lutym w SHO

Przedstawiamy nowe kursy tańca w lutym!

W lutym w szkole tańca w SHO rozpoczynamy wiele nowych kursów. Poniżej przedstawiamy na jakie możesz się zapisać u nas w tym miesiącu. Dowiesz się też podstawowych informacji o nich. Zapraszamy do lektury:

Sexy Dance

Nauka tak zwanych „kocich ruchów” łączy w sobie elementy różnych stylów tańca takich jak show dance, burleska, tańce latino, taniec brzucha, twerk, jazz czy taniec współczesny. Dzięki tej różnorodności każde zajęcia są niepowtarzalne, niektóre dynamiczne i pełne ekspresji, a niektóre kuszące i zalotne.
Czwartek 20:00 – Sexy Dance – Kasia K – 7.02
Sobota 14:00 – Sexy Dance – Magda – 16.02

Twerk 

Technika tańca najbardziej popularna w naszej szkole. Twerk to ruchy polegające na potrząsaniu pupą w górę i w dół przy rytmicznej muzyce. Ten sposób tańca stał się ostatnio popularny. Twerk wywodzi się z tradycyjnych tańców plemiennych mieszkańców Afryki.

Wtorek 20:00 Twerk dla począrkujących – Gosia- Start 5.02
Czwartek 20:00 – Twerk dla początkujących – Gosia – 7.02
Piątek 19:00 – Daria – Start 15.02
Sobota 13:00 – Twerk dla początkujących – Magda – Start 16.02

Reggaeton

To styl tańca wywodzący się z Puerto Rico, tańczony głównie do muzyki o tej samej nazwie. Głównym elementem tego tańca są silne i krótkie ruchy klatki piersiowej i bioder jak również liczne izolacje i szejki (shake’i). Taniec nadaje się zarówno dla Pań jak i Panów. U kobiet wyzwala on pokłady seksapilu, a u mężczyzn zaś wyzwala dziką naturę.
Piątek 19:00 – Reggaeton – Madeeha Qazi – 22.02 (w jęz. ang)

Afro Dance

Styl oparty na tradycyjnej kulturze afrykańskiej. Solowy taniec afrykański jest pełny improwizacji, jednakże, żeby nauczyć się go musimy opanować zarówno ruchy powolne jak również obszerne i dynamiczne. Wykonujemy w nim ruchy wszystkimi częściami ciała, ale w sposób określony. Musimy izolować górną cześć ciała, od dolnej i na odwrót. Ten rodzaj tańca znakomicie wpływa na kondycję, odstresowuje i energetyzuje.
Sobota 13:00 – Afro Dance – Gosia M. – start 16.02

 

Bollywood

Taniec ten pojawił się wraz z modą na filmy hinduskie i opiera się o tradycyjne tańce tej kultury. Łączy w sobie tańce ludowe z różnych części Indii. Taniec Bollywood charakteryzuje się wyrazistą mimiką twarzy i symbolicznymi ruchami, które wywodzą się z wielu tradycyjnych tanecznych form Indii.

Poniedziałki 20:00 – Bollywood – Madeeha Qazi  – Start 18.02b (w jęz. ang)

High Heels

To taniec na obcasach do muzyki popularnej. Dzięki niemu nauczysz się chodzić i tańczyć na obcasach. Poznasz zmysłowe ruchy i techniki, które pozwolą Ci poczuć się bardziej pewną siebie i świadomą swojego ciała.

Wtorki 17:30 – High Heels – Kasia – Start: 12.02

Dancehall

To styl tańca wywodzący się ze słonecznej Jamajki. Łączy w sobie zmysłowe ruchy ciała z tanecznymi krokami. Pozwala się wyluzować i wydobyć z siebie pozytywną energię.

Sobota 15:00 – Dancehall dla kobiet – Magda – Start 16.02

 


Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.