Maria

 

Tancerka, fizjoterapeutka, od ponad 4 lat instruktorka w SHO. Zakochana w odkrywaniu możliwości ludzkiego ciała. Uwielbia eksplorować ruch i muzykę. Kocha je rozkminiać. Nieustannie kształci się i rozwija pod kątem swoich pasji, by móc przekazywać je dalej.

 Związana z tańcem od najmłodszych lat.

W jej karierze przewijało się wiele różnych stylów tańca. Od kilku lat inspiruje się głównie tańcem i muzyką afro, dancehall, hip hop, co można zaobserwować w jej choreografiach, chociaż tworząc je nie stawia sobie żadnych ograniczeń 😉

Dlatego też choreografie, których uczy na swoich zajęciach, są tak różnorodne.

Oprócz nauki choreografii, na zajęciach przykłada wagę do ogólnego rozwoju ruchowego (i nie tylko) tancerza. Stawia na muzykalność i swobodę ruchu. Na zajęciach stretchingu zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, wzmocnienie mięśni (tak, na stretchingu także!) i wyciszenie głowy.

Maria jako tancerka,

 a zarazem instruktorka, nie ogranicza się do nauki choreografii na sali treningowej. Lubi eksperymentować z różnymi formami ruchu, różnymi miejscami. Podczas ciepłych miesięcy można spotkać ją także na “podwórku”, nagrywającą z kursantami kolejne taneczne wideo!

Co stanowi element wspólny każdych zajęć prowadzonych przez Marię? – super atmosfera, 100% zaangażowania i szybko uciekający czas liczony w hektolitrach wylanego potu ;)!