Project Video

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text el_class=”tancerz-top”]P – pasja
R – rozwój
O – otwartość
J – jakość
E – emocje
C – creativity
T – taniec

V – vibe
I – integracja
D – dancehall
E – energia
O – optymizm[/vc_column_text][vc_column_text]

Czym jest Project Video?

Zajęcia Project Video to przede wszystkim duża dawka tańca do najlepszej muzyki, dobra zabawa, super atmosfera, rozwój, najlepsi ludzie i wspólna praca nad konkretnym projektem, który na samym końcu nagrywamy!

Dla kogo są zajęcia?

Dla KAZDEGO tanecznego maniaka, który chce rozwijać swoją pasję i poznać taniec od innej strony niż tylko w lustrze.

Jak wyglądają zajęcia?

Na początku krótka rozgrzewka, później ruszamy do pracy 🙂 Wybieramy muzykę, uczymy się choreografii, ćwiczymy, ćwiczymy i jeszcze raz ćwiczymy. Najczęściej pracujemy kilka tygodni nad jednym projektem, ale zdarzają się też spontaniczne nagrywki podczas jednego treningu. Każda osoba, która wchodzi w skład grupy ma swój wkład w to co robimy. Niektórzy dają pomysły do jakiej muzyki nagrywamy film, inni od samego początku myślą nad stylizacją, gadżetami, pomysłem na show, krokowymi nowinkami lub miejscem nagrywki a instruktor układa choreo i stara się ogarnąć wszystko, żeby powstała spójna całość:) każdy z nas jest inny- wyjątkowy, ale łączy nas wspólna pasja, dancehall, przyjaźń i chęć do rozwoju. Podczas zajęć pracujemy też nad tym jak pokazać Siebie w solowym wydaniu poprzez ćwiczenia, szlifowanie kroków i trików.

Co dają zajęcia Project Video?

Przede wszystkim dużo tańca, pewność siebie, dobrą zabawę możliwość rozwoju, nagrania filmu tanecznego/ wystąpienia przed publicznością. Project Video przenosi nas z Sali tanecznej na scene i przed obiektyw kamery.

Jesteś Ciekaw czym jeszcze jest Project Video wbijaj na zajęcia![/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_video title=”Aga Brodowicz i jej projekt video” link=”https://www.youtube.com/watch?v=L_e2ZGcWijU”][vc_video title=”Aga Morko i jej projekt video” link=”https://www.youtube.com/watch?v=REsfONpPj38″][vc_video title=”Ale Camara i jej projekt video” link=”https://www.youtube.com/watch?v=Lq9xJZIEhg0″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”image_grid” interval=”0″ images=”4185,4180,4182,4183,4186,4184″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Od lat w Szkole Tańców Karaibskich instruktorzy prowadzili takie zajęcia, ale często nazywały się one nagrywka, nagrywanie filmiku lub miały inne nazwy. Określenie project video wprowadziła do SHO Aga Morko.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]