Płaski brzuch & sexy pupa

utworzone przez | kw. 15, 2020 |

Najważniejsza jest motywacja!

Ile razy przeglądałaś zdjęcia Jennifer Aniston, Angeliny Jolie czy Ewy Chodakowskiej mówiąc sobie, że kiedyś dojdziesz do takiej formy? Ile razy zaraz potem siadałaś przed telewizorem zajadając się czekoladowymi ciastkami? Wszystkie chcemy wyglądać jak światowej sławy celebrytki. Wygimnastykowane, szczupłe, wysportowane. Bardzo często brakuje nam odpowiedniej motywacji, a przecież zawsze znajdzie się jakaś wymówka. Boli mnie głowa, dziś nie dam rady, zacznę od jutra.  Niestety jeszcze częściej brakuje nam odpowiedniej osoby do dobrania szczególnych ćwiczeń. Do tego dochodzi nam jeszcze jakoś ich wykonywania. Przecież skąd mamy wiedzieć czego nie wolno nam robić, żeby nie naraźić swojego zdrowia?

Rozwój ciała jest rzeczą szczególnie istotną w naszym życiu. Przez nietrenowane mięśnie może Cie boleć kręgosłup tak samo jak i kolana, nie mówiąc już o innych nieprzyjemnościach i gromadzącym się tłuszczyku.

Co dają zajęcia?

Zajęcia płaski brzuch & sexy pupa są zajęciami ogólnorozwojowymi. Mają na celu nie tylko spalanie tkanki tłuszczowej, ale również poprawę kondycji Twoich mięśni. Ten intensywny trening cardio poprawi wygląd Twojej sylwetki oraz wzmocni Twoje serce, płuca a nawet układ krążeniowy! Dodatkowo na zajęciach nie zajmujemy się wyłącznie poprawieniem formy brzucha i pośladków. Budujemy całe ciało – od łydek do klatki.

Jak wyglądają zajęcia płaski brzuch & sexy pupa w SHO?

Trening w naszej szkole zaczynamy krótką, dynamiczną rozgrzewką, dzięki której Twoje ciało szybko się rozgrzeje, a Twoje mięśnie zaczną pracować. Staramy się nie ominąć żadnej partii ciała.

Główna część zajęć przypomina trening interwałowy. Złożona jest z różnorodnych ćwiczeń podzielonych na serie. Skupiamy się na spaleniu tkanki tłuszczowej, zbudowaniu mięśni jak i na ujędrnieniu naszego ciała. Po każdym ćwiczeniu chwilę rozciągamy poszczególne partie ciała, żeby ograniczyć zakwasy. Dodatkowo na każdych zajęciach spotkacie się z innymi ćwiczeniami. Dlaczego? To bardzo proste. Przez wykonywanie tych samych ćwiczeń regularnie nie zbudujemy całego ciała. Niektóre mięśnie mogą się rozleniwić, a przecież tomijałoby się z celem! Dlatego nie próżnujemy i dbamy o wszystko!

Po skończonym treningu dodatkowo całe się rozciągamy. Mamy na celu zminimalizować uczucie zmęczenia mięśni, wcześniej wspomnianych zakwasów. Czemu dwa razy? Ostrożności nigdy za wiele. Dbamy, żebyś na pewno dobrze się rozciągnął.

Czy te zajęcia są dla mnie?

Wszystkie zajęcia w naszej szkole są prowadzone dla wszystkich. Nie liczy się przecież wiek tylko chęci. Zawsze możesz przyjść z córką, mamą nawet babcią! W naszym gronie mile widziani są też faceci. Dodatkowo do kursu możesz dołączyć w każdym momencie. Chcieć znaczy móc.

Zajęcia są idealnym uzupełnieniem dla osób tańczących. W szczególności takie tańce jak twerk czy pole dance, gdzie partie ciała powinny być “ładnie” rozwinięte i przygotowane na duży wysiłek.[/vc_column_text][vc_column_text]

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia przede wszystkim trzeba zabrać dużo uśmiechu i wody bądź napoju izotonicznego. Ważną rzeczą są też wygodne obuwie sportowe oraz strój, który nie będzie krępował naszych ruchów. Nasza szkoła dysponuje elementami pomocniczymi takimi jak karimaty czy ochraniacze, które są niezbędne na zajęciach. Niestety nie gwarantujemy, że starczy dla wszystkich, dlatego warto przyjść z własnym sprzętem sportowym.[/vc_column_text][vc_column_text]

Warto czy nie?

Dlaczego warto zapisać się na kurs? Tylko poprawnie wykonane ćwiczenia dają wymarzone efekty. Nasze zajęcia są doskonałą alternatywą dla siłowni czy ćwiczeń wykonywanych w domu. Nie licząc znacznej poprawy kondycji oraz sylwetki gwarantujemy też lepsze samopoczucie! Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia przy muzyce, która daje ci więcej siły na treningu. Jeśli nie czujesz satysfakcji z ćwiczeń wykonywanych samotnie przyjdź do nas. Tu motywujemy się nawzajem. Do zobaczenia na sali 😉