Świąteczne karnety prezentowe | nowe wzory

Świąteczne karnety prezentowe | nowe wzory

„Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyślę o jego spełnieniu”.

Jaki jest idealny pomysł na prezent?

Najpierw Andrzejki, potem Mikołajki, a jeszcze później Boże Narodzenie! Niedługo czeka nas cała masa okazji do obdarowania najbliższych. Większość z nas co roku ma ten sam problem. Jaki prezent wybrać? Przychodzimy z podpowiedzią! Do SHO przywędrowały specjalne Karnety Prezentowe pakowane przez samego Świętego Mikołaja i jego elfy!

Dla kogo karnet na kurs tańca?

Z tego typu prezentu ucieszy się zarówno osoba, która nigdy nie miała styczności z tańcem, jak i taka, która ma już za sobą kilka kursów. W naszej szkole prowadzimy zajęcia na bardzo zróżnicowanym poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie to idealny prezent na święta dla dziewczyny, ale również ciekawy prezent na Mikołajki dla koleżanki. Dzięki niemu nauczy się od podstaw jednego z oferowanych przez nas tańców, dodatkowo utrzyma formę, a w przyszłości będzie szaleć na parkiecie bez skrępowania.
Karnet prezentowy na kurs tańca to również idealny prezent dla córki. Taniec może stać się jej pasją i dać ogromną dawkę radości. Dodatkowo, taniec to idealny sposób na odpoczynek po stresującym dniu w szkole. Ale z karnetu ucieszą się nie tylko kobiety. Oferujemy taniec dla każdego! Panowie mogą skorzystać  na przykład z kursu tańca breakdance.

d8fee47343b7b2c3895b59573465Jaki karnet wybrać?

Proponujemy karnety typu „OPEN” albo tradycyjne.

Karnet „OPEN”- ważny od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.
Do wyboru :
* 3 dowolne zajęcia
* 5 dowolnych zajęć
* 10 dowolnych zajęć
* dowolne zajęcia jeden raz dziennie
* nieograniczona liczba wejść na zajęcia taneczne lub bębniarskie

Karnety „Tradycyjne”- wejścia na wybrane zajęcia lub kurs.
Do wyboru:
* 4 kolejne zajęcia z jednego kursu
* 8 kolejnych zajęć z jednego kursu

Karnety można wykorzystać przez rok od daty zakupu.

 

Jakich stylów tańca uczymy?

Prowadzimy wiele grup tańca, w naszej ofercie znajdziesz między innymi:
Dancehall, Twerk, Breakdance, Stretching, Sexy Dance, Beyonce Style, ale nie tylko! Aktualnie dostępne kursy znajdziesz w naszym grafiku, a informacje o nowych naborach na naszym Facebooku.

 

prezent 2

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkim starań, aby prezent sprawił przyjemność obdarowanej osobie. Karnety są ręcznie pakowane przez same elfy! Dostępne są w pięciu wzorach. Możesz zamówić karnet przez internet i wydrukować go samodzielnie, odebrać go osobiście w naszej szkole albo poprosić nas o wysłanie pocztą.

Dostępne wzory:

Chciałbyś kupić karnet? Odezwij się do nas! Numer kontaktowy oraz adres e-mail znajduje się poniżej!

Zapraszamy!

1 komentarz

  1. wysyłąją państwo karnet czta

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.