Wysokie Obcasy Ekstra i Pytanie na Śniadanie – wywiad z Naszymi instruktorkami.

Wysokie Obcasy Ekstra i Pytanie na Śniadanie  – wywiad z Naszymi instruktorkami.

„Wysokie Obcasy Ekstra”

Kolejna niespodzianka dla Naszych kursantów.  W sierpniowym numerze Wysokich Obcasów Ekstra ukazał się bardzo ciekawy wywiad o równie intrygującym tytule „Moja piękna Pupa”. Artykuł zawiera 5 stron, więc naprawdę jest co czytać. Założycielka Naszej szkoły Ale Camara oraz Wasza ulubiona instruktorka Alicja Sikora odpowiedziały na kilka pytań dotyczących…… tańca i nie tylko. Opowiadają o tym jak taniec może wpłynąć na postrzeganie piękna. Artykuł koncentruje się głównie wokół Twerku, czyli tańca, który opiera się na potrząsaniu pupą.  W zależność od kraju występują różne kanony piękna.  Wskazuje, także różnice w ich postrzeganiu na Kubie, Brazylii, Jamajce czy w Polsce.  Więcej nie zdradzimy…. Przekonajcie się sami.
Sierpniowy magazyn można już nabyć w kioskach.

 

 

„Wirtualna Polska”

Zachęcamy, także do lektury artykuły, który ukazał się niedawno na jednym z portali internetowych WP. Ale zdradziła w nim parę ciekawostek związanych ze stylem Dancehall.  Opowiedziała na czym polega ta technika tańca oraz opowiedziała parę szczegółów ze swojego życia prywatnego. Artykuł porusza, także kwestie związane z odbiorem tego stylu tańca w Polsce oraz w stolicy dancehallu Jamajce. Cały artykuł możecie znaleźć w linku : https://turystyka.wp.pl/polska-krolowa-dancehallu-to-co-w-polsce-jest-wulgarne-na-jamajce-jest-normalne-6247819434907265a

 

 

 

 

 

 

 

„Pytanie na Śniadanie” 13.08
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tańcu i pracy Naszej szkoły to zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z programu „Pytanie na Śniadanie” na TVP 2.
Zapraszamy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.