Hubert

 HUBBERT – POPPING!

 

Kim jest Hubert ?
Specjalista
od poppingu zakochany w funkowej muzyce. Tancerz z 10 letnim doświadczeniem i zarazem pedagog z wykształcenia, który z powołania chce jak najlepiej uczyć ludzi.
Postrzega popping jako taniec, który ma nieskończenie wiele możliwości tworzenia własnych kroków dlatego na zajęciach poza techniką i muzykalnością skupia się na ,,improwizacji w tańcu” czyli po prostu freestyle.


W 2018 roku wspólnie

z przyjaciółmi utworzyli ekipę Black Pearl Poppers, jedną z niewielu ekip Poppingowych w Polsce z oczywistym celem promocji tego zacnego stylu tańca:

 Pierwsze popy wykonywał w Warszawie 

 

 w 2011 u jednego z pionierów tego stylu w Polsce Piotra ,,Temps’’ Marciszewskiego. W czasie swojego rozwoju tanecznego szkolił się u najlepszych tancerzy świata jak min: Future, Greenteck, Rashaad, Monsta Pop, Bionic, Mr Wiggles i wielu innych.

.
.
.
.

Na zajęciach gwarantujemy mega przyjazną/luźną atmosferę, dużo śmiechu i otwartości.Mięśnie będą się spinać, dlatego zakwasy też mogą się zdażyć!.Popping jest bardzo obszernym stylem tańca dlatego każdy ma wyjść po zajęciach z głową pełną pomysłów i koniecznie ćwiczyć w domu (np. robiąc robota zmywamy naczynia i wiele innych).