Alicja

Taniec jest największą pasją Alicji już od wielu lat. Swoją przygodę zaczęła w szkole podstawowej od zajęć z tańca towarzyskiego, jednak czuła, że nie jest to taniec, z którym chce wiązać swoją przyszłość. Postanowiła spróbować czegoś nowego i nauczyć się takich stylów jak Hip Hop czy Taniec Nowoczesny. W końcu w wieku 15 lat trafiła do Szkoły Tańców Karaibskich na zajęcia Dancehall, od razu poczuła „to coś” i wiedziała że zostanie tu na dłużej.
I tak właśnie się stało! W Szkole Tańców Karaibskich została instruktorem w 2013 roku i ma swoich wiernych kursantów od tamtego czasu. Aktualnie Alicja specjalizuje się stylach Twerk, Dancehall i Sexy Dance.
Od wielu lat rozwija swoje umiejętności na warsztatach u polskich i zagranicznych instruktorów. Taniec pozwolił wydobyć jej swoją pewność siebie i w tym też chciałaby pomóc swoim kursantom. Na zajęciach stawia na technikę i naukę choreografii, ale także na dobrą atmosferę. Chce aby każdy czuł się komfortowo i wychodził z uśmiechem na twarzy.
Taniec jest jej oczkiem w głowie, stylem życia i jak sama dodaje największym prezentem jaki kiedykolwiek dostała. Uwielbia dzielić się swoją pasją i radością z innymi, co doskonale będziecie mogli zaobserwować na jej zajęciach.
Występowała m.in. w „Dzień Dobry TVN”, „Pytanie Na Śniadanie”, na gali „Joy Influencer 2019”.
Udzieliła wywiadu razem z Ale Camara na temat twerku dla gazety „Wysokie Obcasy”.