Alicja od września

Alicja od września

Alicja Sikora uwielbia taniec. To właśnie od takich osób powinniśmy się uczyć i zarażać pasją!
Oprócz Dancehallu jest zakochana w stylu Ragga. W tym tańcu odnalazła siebie, daje jej on poczucie wolności i możliwość okazywania nawet najbardziej skrytych emocji. Trzecią taneczną pasją Alicji jest Twerk. Właśnie w tym stylu czuje się najbardziej kobieco i seksownie, a zarazem odważnie i silnie. Taniec jest jej oczkiem w głowie, stylem życia i największym skarbem jaki kiedykolwiek dostała.

High Heels
Każdemu pewnie ta technika kojarzy się z obcasami. Zajęcia skierowane są głównie dla kobiet, które chcą poczuć się zmysłowo i seksownie. Pomagają, także w kształtowaniu pewności siebie. Zajęcia możesz wykorzystać w praktyce w życiu codziennym.
Twerk
Czyli jak nauczyć się seksownie potrząsać pupą. To ruchy polegające na rytmicznym potrząsaniu pupa w górę i w dół. To genialny sposób na ujędrnienie ud i pośladków. Pomaga wysmuklić nogi, pupę, biodra i talię. Ruch wykorzystywany w twerkowaniu wywodzi się z tańca plemion afrykańskich.
Ragga
Taniec mający podstawę w Dancehallu. Miesza kultury innych stylów takich jak afro i hip-hop. Ragga to przede wszystkim ruchy bioder,klatki oraz nóg.
Dancehall
Styl wywodzący się z Jamajki. Bazuje głównie na izolowanych i płynnych ruchach całego ciała. Działa pobudzająco, poprawia humor i pięknie rzeźbi sylwetkę.

Alicja Sikora tańczy z Wami w Nowym Roku! Na zajęciach pragnie się z Wami podzielić zdobytą przez siebie wiedzą i doświadczeniem.
Zapraszamy:
WTORKI
18:00 Twerk – Open Level
19:00 Ragga Poziom Średniozaawansowany
CZWARTKI
18:00 Twerk – Kontynuacja
19:00 Dancehall Choreografia – Kontynuacja

1 komentarz

  1. tes od Ale teraz

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.