AfroBeat z Beatą- 5 dniowe warsztaty!

AfroBeat z Beatą- 5 dniowe warsztaty!

Czeka na Was AfroBeat z Beatą!

Zapraszamy wszystkich na pierwszą serię, ciekawych warsztatów AfroBeat z Beata Bobo Bąk – doświadczoną tancerką stylów „afro” i nie tylko.

Beata tańczy profesjonalnie od prawie 9 lat i ma za sobą liczne pokazy uliczne, klubowe, festiwalowe, ale również wystawiane spektakle taneczne na deskach teatru w Paryżu, Warszawie, Białymstoku czy Radomiu. Magia ruchu i tańca, nie pozwala jej się zatrzymywać! Ciągle szuka nowych stylów oraz zdobywa umiejętności taneczne. Obecnie mocno skupiona na stylach współczesnych tańców afrykańskich, a w szczególności AfroHouse i Kuduro, które pochodzą z Angoli. Specjalizując się w tych stylach, Beata należy do Rewii Mulemba Dúni Pacheco, z którą rozwija umiejętności na miejscu oraz międzynarodowej ekipy Afrosepticans, skupiającej tancerzy z Lizbony, Moskwy, Amsterdamu i Bratysławy.

W marcu 2017r. zajęła 1 miejsce na zawodach Afrobattle Pt w kat. 2vs2 w stylach AfroHouse i Kuduro oraz 2 miejsce w kategorii crew freestyle.

To tak w wielkim skrócie, aby przybliżyć Wam jej osobę. Jeżeli chcecie poznać styl tańca, w którym Beata jest mistrzem zapraszamy do zapisów! Poznajcie AfroBeat!
Gorąco zapraszamy!

Jeżeli chcecie być na bieżąco zapraszamy do dołączenia w wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/312077972549494/?ti=as&__mref=mb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.