Oliwia od września

Oliwia od września

Twerk z Oliwią – Nowe zajęcia !

Do grona naszych instruktorów z nową energią powróciła Oliwia, świeżo upieczona mama. Oliwia poprowadzi zajęcia Twerku. Pokaże ćwiczenia, które pomogą wzmocnić nasze mięśnie, tak aby wykonywanie dalszych ruchów nie sprawiało nikomu problemów. Na tych zajęciach każda z pań będzie mogła poczuć się jak prawdziwa Twerk Queen.

Dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tym stylem krótkie wprowadzenie.
Taniec opiera się głównie na potrząsaniu pośladkami w rytm muzyki.  To bardzo seksowny taniec o zabarwieniu erotycznym skierowany głównie dla kobiet, ale nie tylko. Występują odmiany oraz kroki, które mogą tańczyć, także mężczyźni.

Twerk to prawdziwa bomba energetyczna. Seksowne ruchy pomagają nabrać większej pewności siebie. Dodatkowo można spalić mnóstwa zbędnych kalorii. Tak jak widać, brak jest w tym stylu minusów oraz ukrytych wad. Wręcz przeciwnie odnajdujemy w nim same pozytywne cechy. Przy okazji sprawi, że dowiecie się o istnieniu mięśni, których u siebie nie podejrzewaliście.

Jeśli brak Ci poczucie rytmu, nie przejmuj się ! Twerk wybacza pewne niedociągnięcia w tej kwestii. W tych zajęciach chodzi głównie o luz, przyjemność i zabawę w trakcie treningu. Kiedy zaczniesz poruszać biodrami szybko odnajdziesz swój rytm. Twerk jest idealną dyscypliną dla dziewczyn o pełniejszych kształtach, duże pośladki szersze uda sprawią, że wykonywanie ćwiczeń będzie przychodziło Ci o wiele łatwiej.

Jeśli zdecydujesz się na Nasze zajęcia postaw na wygodne ubrania. Najlepsze w tym wypadku będą leginsy, w których widać jak poruszają się nogi i biodra. Do tego luźny top lub koszulka. Najważniejsze, abyś to ty czuła się komfortowo.

TWERK

Poniedziałki  19:00. Poziom Początkujący.
Piątki   19:00. Poziom Początkujący.

Zapraszamy !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.